Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Work. Drift.

Drift practice

Pirmadienis ir antradienis buvo tikrai nestandartinės darbo dienos, apsiėmėme patvarkyti brolio driftcar’ą ir paskui truputėli pasitreniruoti šalia esamame aerodrome.

Pirmieji darbai tai pakeisti reduktorių, bet pradžiai reikia nupjauti duslintuvą kad jį išimti išeitu, užsidėti naujas rastafkes dėl kurių teko pjauti sparnus kad paskui tilptu ratai, susitvarkyti rankinį ir galiausiai pribaigti padangas.

Žymėjimas

Brolis sužymėjo kiek jo manymu reiktu išpjauti, o aš apsiėmiau pjauti sparnus kad bent jau pasitreniruoti būtų galima, grožis sakė vėliau atsiras dabar tik išmėginti.

Sparnai

Vistiek padangas siekė tai teko replėmis viską atlankstyti ir viskas buvo gerai. Sekantys darbai reduktoriaus ir duslintuvo tvarkymai kurie užtruko normaliai ilgiau.

Daug čia rašymo kokie ten darbai vyko toliau, bet treniruotė praėjo tikrai gerai, palengva pasilakstėme ir paskui dar keletą nuotraukų pasidarėme nes brolis sakė dekstopą labai nori pasikeisti.

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment