Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Trial bike mini pasirodymas & Naktinis krepšinis

Trial bike pasirodymas

Važiavau pafotografuoti krepšinio, bet gavosi taip kad įdomiau buvo stebėti kaip dviračiai šokinėja ir atlieka įvairiausius triukus, tik trūkumas būvo tas kad tik keli dviratininkai tikrai netingėjo ir negailėjo savo technikos ir parodė ką moka. Ir vienas iš didžiausių netikėtumų kad mano užkalbintas dviratininkas taipogi iš Panevėžio kaip ir gimtasis mano miestas, beje kam įdomu šį sekmadienį Panevėžyje vyks panašaus pobūdžio varžybos, tad veiksmo tikrai netruks, o jeigu pasiseks tai ir mini reportažas bus.

Galerija https://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=44769

Naktinis krepšinis

Na o dabar truputėlis info apie pagrindinį renginį. Jei teisingai išgirdau tai jau septintasis toks rengiamas renginys Kaune, jei suklydau pataisykite mane. Komandų skaičius viršijo 60 tad ką veikti tikrai buvo, dalyvavo ir mano kursiokai tad dauguma nuotraukų saviškių, juk norisi įamžinti. Nors sekėsi ne stebuklingai, bet bent jau sudalyvavom.

Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=44981

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment