Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Timelapse su dvejomis kameromis (skirtumai)

Praeitame pranešime komentavau kad darysiu dar vieną filmuką, o padariau dar du ir kiekvieną su skirtinga kamera. Vieną filmuką dariau su Canon 1D Mark II N (Mark’as) ,o kitą su Canon ixus 860 IS (Ixu’as). Skirtumus manau pastebėsite.

Pirmajam filmukui padariau 155 nuotraukos ir paskui jas sujungiau Sony Vegas programa. Antrajį filmuką filmavau 40min ir paskui fotoaparatas pats filmuką sutvarkė.

Išvada: Ixu’as yra daug patogesnis, nes yra daug daug mažesnis ir lengvesnis už Mark’ą. Užtenka nuspausti vieną kartą mygtuką ir filmukas jau kuriamas. Mark’e tiesa pasakius neradau tokios funkcijos kad visą laiką fotografuotu kas kažkokį laiką yra tik kas 10sec, 2sec ir tai po to reikia vėl spausti mygtuką. Galutiniam rezultatui paskui nuotraukas dar reikia sutvarkyti su kokia tai nors programa kad gautūsi filmukas.

Rezultatas: Filmukas gražesnis gavosi darant su Mark’u, nors darbo jį padaryti reikia daug daugiau, bet rezultatas džiugina.

Nuotraukos darytos su Canon 1D Mark II N

Filmukas darytas su Canon ixus 860 IS

~ komentarai 3 ~

scania 2008.12.05, 00:00

Su Marku gavosi tiesiog vaizdo muzika 🙂 Dinamiškas ir ritmingas 🙂

bastunas 2008.12.05, 00:18

iki ritmiškumo manau dar toli, butu galima geriau padirbeti, reiks kuri vakara uzsimti ir kaska naujo sugalvoti

Entirely integrated i journal 2008.12.11, 23:03

Gražūs filmukai :), antras ir visai neblogas…

Leave a Comment