Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Šveicarija – Slidės

Kalnai Šveicarija

Prasidėjo atostogos tai ir atėjo laikas jas praleisti nenuobodžiai, nes beveik visos būna nuobodžios. Kur praleisime atostogas apsisprendėme per plius minus dvi dienas, susikrovėme daiktus ir išvažiavome į Šveicariją slidinėti.

Kalnų trobelę Šveicarija

Po 21 valandos kelio buvome vietoje ir jau galėjome grožėtis kalnais bei visa kita Šveicarijos gamta. Kai išvažinėjome Lietuvoje buvo apie 15 laipsnių šalčio, o ten viso labo 2 tad ten šiuo atveju buvo daug linksmiau. Pirmą vakarą mintys sukosi tik apie dušą ir miegą tad taip ir padarėme, bet prieštai dar išsinuomojome slides kad kitą dieną nebereiktų, o pasirinkimas ten didžiulis nuo kažkokių prestižinių slidžių iki visai paprastų ir dar snieglenčių tiek pat.

Nuoma

Sekančią dieną išsipirkome slidinėjimo bilietus ir patraukėme į kalnus. Iki pat keltuvų veža autobusas paima iš viešbučio ir paskui parveža tik reikia laiku į stotelę nueiti. Trasų pasirinkimas labai didelis, nuo ekstremalių iki visai paprastų. Poroje ekstremalių trasų buvau tai nebuvo labai linksma mintys sukosi tik apie tai kaip susileisti ir ten nebepakilti.

Dabar truputėlis apie mūsų viešbutį. Gyvenome kaip ir atskirame namuke nors turėjome galimybę gyventi ir paprastame kambaryje, pradžiai nebuvo laisvų kambarių pagrindiniame pastate tai gavome namelį, o paskui ir nebenorėjome išsikelti nes patiko namelis.

Bad Serneus Namukas

Savaitė prabėgo labai greitai, keturias dienas paslidinėjus skauda raumenis bet esu pilnai patenkintas. Nors ta para važiavimo mašinoje atima labai daug jėgų ir tik grįžus iškarto užpuola 20 laipsnių šalčio, bet atostogos nesitesia visą laiką. Nuotraukų tikrai nedaug, nes kaip ir nėra laiko kada ten fotografuoti ir gaila fotoaparatą neštis, nes kaip tokiam slidininkui kaip aš jis ten gali ir sudūžti.

~ komentarai 2 ~

tomasfoto 2010.01.28, 20:47

aa a aa jabsjasdgKA IR AS NORIU

bastunas 2010.01.28, 23:36

Aš irgi norėčiau pakartoti kitais metais.

Leave a Comment