Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Pirmoji juostelė Zenit

Juosta

Dar praitais 2009 metais aprašinėjau savo juostinį aparatą ir prisižadėjau kad kai išfotografuosiu juostelę su jumis pasidalinsiu gautu rezultatu, na o dabar trumpa istorija apie visą tą fotografavimą.

Nuotraukų gavosi netaip jau daug ir fotkinau arti keturių ar penkių mėnesių tą vieną juostelę, tai fotikas ne tame mieste buvo, tai šeip nesinorėjo. Įdomumas tame kad juostelė kažkokiu tai būdu nutrūko ir aš to visai nepastebėjau ir toliau fotkinau ir vat prisifotkinau. Galiausiai atėjo laikas ryškinti juostelę, o tai mes darome patys savo “Raudonajame kambaryje” ir ryškiname tik juodai baltą, o mano juostelė pasirodo buvo spalvota, kažkaip perkant rodos ir juodai baltą prašiau duoti.

Rezultatas šioks toks gavosi, bet nesu visai patenkintas, tai jau nusipirkau kitą juostelę ir šį kartą jau juodai baltą.

~ 1 komentaras ~

St. 2010.03.21, 00:20

Na va, iš bėdos galima ryškint ir spalvotas (:

Leave a Comment