Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Pažintinė kelionė po Bergeno apylinkes

Howdy !!!

Savaitgalis prasidėjo penktadienį, atskrido svečiai iš Lietuvos. Kadangi kažką reikia veikti tai penktadienį nusprendėme lipti į šiokį tokį kalną. Lipti teko apytiksliai pusantros valandos, o dar taip karšta buvo. Kalno viršūnėje mūsų laukė įspūdingi vaizdai dėl kurių buvo tikrai verta lipti, apsižvalge pradėjome lipti žemyn, o tai irgi sunkus darbas. Nesitikėjau kad pirmą dieną taip stipriai pradėsime.

Šeštadienis prasidėjo 10val. visi susirinkome ir išvažiavome apžiūrėti Bergeno apylinkių. Maršrutas buvo labai įdomus bei varginantis. Pamatėme krioklius, pabuvome papludimyje, pakilome į kalnus tik šį kartą užvažiavome, daugiau pamatysite nuotraukose tai ką matėme. Maršrutas buvo apie 330km kurį važiavome visą dieną, nes kalnų keliukais greitai pavažiuoti nelabai išeina. Diena praėjo smagiai ir vėl labai pavargome, laikas miegoti.

Sekmadienis prasidėjo dar vėliau 11val. visi vis dar buvo pavargę, o dar gavome pasiūlymą lipti į dar vieną kalną į kurį sakė kad reiks lipti pusantros valandos, bet atsitiko taip kad lipome ilgiau. Kuo daugiau lipi tuo gražesni vaizdai matosi. Pastebėjimas tas kad šis kalnas buvo labai šlapias, nors pastarasias dienas visai nelijo. Kalno viršūnėje sutikome ir daugiau entuziastų kurie paaukojo sekmadieni. Vaizdai nuo kalno viršūnės lygiai po savaitės. Nusileidus nuo kalno sugalvojome pagulėti papludimyje tad išvažiavome ieškoti papludymio į Sotrą tai didelė sala. Papludymiai čia visi iš akmens tai minkštai neišeina atsigulti, o vanduo irgi nėra labai šiltas. Sekmadienis baigtas sveikatos ir vėl nebėra reikia pailsėti juk ryt jau pirmadienis. Dar truputėlį pavakoroję nuėjome miegoti.

Pirmadienį viskas buvo truputėlį ramiau išvažiavome apžiūrėti Brygeno – kaip ir Bergeno senamiesčio, mediniai žvejų namukai ir t.t išsamiau papasakos nuotraukos. Namukai aišku sutvaryti nesugriuvę, bet mano manymu ten visiškai nėra likę senosios dvasios, nes visuose namukuose naujos parduotuvės. Pirmadienis taip ir praėjo pasivaikščiojimu mieste. Tad viskas, savaitgalis užsitesė net keturias dienas.

Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=31551

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment