Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Omnitel 1000km treniruotės 2008-07-17

Trenituotės kaip visada kėlė daug intrigų, vieni kažkur skubėjo kiti buvo ramus. Įvyko keli insidentai bet niekas nenukentėjo.
1 min. 22.158 sek. – tokį laiką, kuris nuo šiol tapo trasos rekordu, pasiekė “Oktanas Racing” pirmosios komandos narys Andžejus Dzikevičius, vairavęs “Porsche 911 GT3”
Trasos rekordas (platesnė indormacija)

Toliau tebesitęsiančiose “Omnitel 1000 km. lenktynių” ketvirtadienio treniruotėse Palangos trasos greičio rekordai krinta kaip rudenį lapai.
Greičio rekordai krinta kaip rudenį lapai

Ketvirtadienio rytą “Omnitel 1000 km. lenktynių” spaudos centre apsilankė vienos pagindinių pretendenčių į nugalėtojo laurus laikomos gamyklinės “Snoras Spyker Squadron” komandos lenktynininkas Aleksejus Vasiljevas. Tiesiog negalėjome praleisti tokios progos ir nepakalbinti vieno tituluočiausių “Omnitel 1000 km. lenktynių” dalyvių. Juolab, kad svečias mielai sutiko atsakyti į keletą spaudos centro vadovo Juozo Mažeikio klausimų.
A. Vasiljevas: ”Tokio lygio lenktynių Lietuvoje nesitikėjau (Interviu)”

“Omnitel 1000 km. lenktynių” trasoje toliau vyksta įtemptos treniruotės. Tačiau ieškodami optimaliausių trajektorijų ir negailestingai spausdami akceleratoriaus pedalą kai kurių komandų sportininkai neišvengė pirmųjų nuostolių, laimei negresiančių skaudesnėmis pasekmėmis ir nesutrukdysiančiomis tolesniam pasirengimui 1000 km. lenktynėms. Tačiau kur kas skaudesnė bėda ištiko vienu iš pagrindinių favoritų laikytą “Oktanas Racing” komandą. Jos narys Robertas Kupčikas, sprogus jo vairuojamo galingo ir labai greito “Porsche 911 GT3 RSR” padangai, trenkėsi į trasos atitvarus ir gerokai apgadino automobilį.
Treniruotėse – pirmieji nuostoliai

Rezultatai realiu laiku – https://www.autonews.lt/lt/event.php
Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=28761

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment