Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Omnitel 1000km atidarymas 2008-07-16

Nuo pat trečiadienio ryto būriai smalsuolių apspito „Omnitel 1000 km. lenktynių“ dalyvių parką, kur sportininkų kovinę techniką tikrino reikli techninė komisija.

Sirgalių būrys daugiau nei šimteriopai padidėjo lenktynininkams vos pradėjus rikiuotis varžybų paradui ir tradiciniam, spalvingam bei intriguojančiam lenktynių atidarymo šou. Todėl niekam nekėlė nuostabos pastebimai praretėję kurorto paplūdimiai ir tiesiog sausakimša Vytauto gatvė, kurioje tradiciškai vyksta jau devintąjį kartą paeiliui „Promo Sporto“ rengiamų „Omnitel 1000 km. lenktynių“ atidarymo šventė, o jai irgi tradiciškai nelieka abejingi net ir ne itin besidomintys automobilių sportu.

Centrinė miesto gatvė poilsiautojus paviliojo ne tik galimybe atidžiau pažvelgti į dar nematytus lenktynių monstrus, pasigėrėti jų skleidžiamu gausmu, bet ir pabendrauti su pačiais lenktynininkais, komandų, kurių šiemet pareiškė norą dalyvauti rekordinis renginiui skaičius – net 76 – vadovais, mechanikais ir visa jų palyda.
Palangos paplūdimius praretino prasidėjusios „Omnitel 1000 km lenktynės“

Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=28761

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment