Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

London

London

Pabandžiau ir aš emigruoti 3-ioms savaitėms į Londoną, apsižiūrėti, aplankyti muziejus, pamėginti ką nors nusifotografuoti nes išsivežiau visą savo įrangą skirta fotografuoti mašinas.

Apsistojau pas kolegą Andrių ir pradėjome regzti planus kaip čia ką nusifotografuoti, bet pradėjo lyti lietus ir lijo visą savaitę tai negalėjome nieko fotografuoti lauke. Planas B eiti į miestą nors ir lyja nes reikia aplankyti labai daug.

London eye

Tai ir pajudėjome link centriuko, aišku iki jo valanda kelio metro ir paskui kaip paskaičiavau 12km mieste prasukome, aišku viskas buvo kaip ir sugadinta nes vėl pradėjo lyti ir taip beveik visus kartus kiek bandėme į miestą išeiti. Aplankėme kelis meno muziejus, mokslo muziejų ir daug mažyčių galerijų kurios tikrai nustebindavo savo paprastumu ir puikia atmosfera.

Nustojus lyti pradėjome ieškoti ką būtų galima nufotografuoti nes kaip ir laikas į pabaigą, o sėdžiu tuščias. Pirmasis modelis buvo kaimyno Porsche Carrera kurį prigavome jį beblizginant.

IMG_4600

Nubėgome paklausėme ar leidžia viską susikabinėti ant mašinos ir viskas, veiksmas jau ir vyksta.

porsche

Užtrukome maždaug valandą laiko kol pasidarėme kelias nuotraukas, gatvės siauros visi nori pravažiuoti, bet visi patenkinti. Viską pasidarius atsisveikinome su prancūzu pasiėmėme el.pašto adresą ir išėjome dailinti nuotraukų.

porsche

porsche

Antroji mašina kaip bebūtų keista irgi kaimyno, nuėjome pasibeldėme į duris ir viskas, sekančią dieną jau vyksta fotosesija. Turi jis dvi Lotus Esprit tik viena turbinė kita su karbais. Klausėm kam jam dvi tai kaip ir nėišgirdome konkretaus atsakymo, šiaip dvi turi kad linksmiau būtų.

l2-horz

lotus2rig1920

lotus esprit

Tiek ir tenuveikiau Londoniuke, bet sugrįšiu tikrai, nes viską palikau ten ,kad kitą kartą nebereiktų vežtis.

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment