Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

LDČ ライセンス 日

Arūnas Atkočiūnas BMW 540

Taip jau taip gavosi kad savaitgalį sudalyvavome Licence Day renginyje kuris vyko Šiauliuose. Visai netikėtai pasitaikė labai geras oras, saulutė tik švietė ir visai nesinorėjo nieko fotkinti. Dalyvių kaip supratau buvo tikėtasi žymiai mažiau, bet jų buvo apie 30 tad akis buvo kur paganyti.

Ramas

BMW

Gal tik man taip pasirodė, bet net keletas bolidų pasirodė kad tiesiog paimti ir ištraukti po ilgo žiemos miego tiesiai i treniruotę. Ilgai nelaukus prasidėjo brifingas, visi tvarkingai susibėgo i RedBull palapinę, išklausė ką dėdė Groozdas papasakojo parodė trasos schemą ir visi pajudėjo trasos link.

Redbull palapinė

Groozdas sneka

Prasidėjo važiavimai, visi laimingai skersi lėkė trasa, fotografai tik fotkino, o mes laimingai žiūrėjome kaip viskas vyksta.

Lino pasiskolinau Magic Arm Kit įtaisiau i brolio bolidą ir paleidau į trasą, tiesa pasakius tikėjausi kad vaizdas taip nedrebės, tik pamačiau gas gavosi iškarto dingo noras filmuoti.

[media id=7 width=439 height=293]

~ 1 komentaras ~

vidas 2010.04.29, 14:41

ulala!

Leave a Comment