Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

HGK Speed Drift – Kova 1 PRO Lyga

HGK Speed drift

Viskas buvo taip: į treniruotes pilnai nespėjome, teko pasidžiaugti dvejais pravažiuotais ratais, bent jau trasa buvo sausa ir viskas atrodė gerai. Lietuvių stovykla kaip visada pilna liaudies, vieni jau tvarko mašinas skaičiuoja nuostolius kiti jau kepa šašlyką ir planuoja rytojaus veiksmus. Trumpas lietus vakare neatrodė toks baisus, tad nuotaikos nesugadino ir išlindau padaryti keletą nuotraukų, tos kelios nuotraukos perkopė į visą fotosesiją.

Naktis – lyja, rytas – lyja. Jau nuo pat ryto lyja lietus į lauką nesinori lysti, fotiko tuo labiau traukti iš tašės. Dalyvių skaičius buvo įspūdingas +- 60 net smarkus lietus ne išgąsdino dalyvių. Trasa buvo šlapia ir labai labai slidi tad daug dalyvių per kvalifikaciją apsisuko ir prarado galimybę patekti į TOP 16. Na ką toliau poriniai važiavimai kurie nebuvo labai įdomūs atstumai dideli ir nėra jokio efekto. Gražiausias porinis važiavimas buvo Timo ir Nismo. Kadangi pačio galo nesulaukiau tai nebelabai turiu ką parašyti, rezultatai mačiau yra 15min puslapyje.

Galerija – https://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=46377

Keletas onboard filmuku:

~ komentarai 2 ~

mariuxa 2009.06.15, 21:55

Naic 🙂 matosi kad linksmai praleistas laikas !

bastunas 2009.06.23, 11:09

na neblogai neblogai !!!

Leave a Comment