Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Vilnius + driftas = FUN

Drift BMW

Pirmą kart Vilniuje įvykęs didesnis driftingo renginys “D1 Sport end of season drift party” vietinės faunos nenuvylė. Atvirkščiai – turėjo netgi sudominti ir sukelti begalę klausimų, kurių pagrindinis: “kodėl driftas iki šiol nevyko Vilniuje?” Nuostabus oras, atsipalaidavę dalyviai, linksmi žiūrovai ir humoro jausmo nestokojantys teisėjai – viską sudėjus, gavosi superinis renginys. Kuriam norisi pakartojimo.

Kitąmet – tikrai. Chebra iš to pilko dangoraižio su daug langų – šeštadienį pagaliau pamatėt, kad driftas yra jėga! Ir kitąmet tikimės dar stipresnio renginio sostinėje. Ledai jau praskelti – beliko tik nesustoti ir pralaužti juos iki galo. Kitąmet. Būtinai!
Bet mažiau kalbų, daugiau vaizdų – check the gallery:

Visa diena 1/20.

Daugiau

~ komentarai 2 ~

Roolingen 2010.10.31, 19:32

Bastūnai o tos išlietos fotkės turėtų būt gražu? Nes atrodo kaip su lievu fotiku nespėji mašinos pagaut. Aišku su foto menu neturiu nieko bendra, bet man tai tikrai nepatinka tokios foto, todėl prašau gal paaiškink kaip čia turi būt 😉 (pasakymą nepatinka-nežiūrėk žinau)

bastunas 2010.11.01, 21:25

Sveikas, daug kas taip sake, cia tiesiog norejau pameginti visa diena prie 1/20 – 1/60 pafotkinti ir viskas.
Cia buvo eksperimentas kuris didziajai daliai zmoniu nepatiko.

Leave a Comment