Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Dviratukai antra dalis

Trekas

Kaip jau rašiau praeitame pranešime grįžau į areną paspoksoti į dviratininkus kur jau vyko finaliniai važiavimai. Žiūrovai po truputėlį rinkosi ir darėsi vis linksmiau.

Trekas

Kai kurias rungtis sunkoka suprasti, kartais dviratininkai lekia labai greitai, kartais pradeda lėtai ir važiuoja keletą ratų lėtai, o paskui netikėjai pradeda lėkti. Sekantį kartą pamėginsiu padaryti aprašymą kaip atpažinti rungtis.

Žiūrovai

Dalyvius palaikė netik žiūrovai, bet ir kolegos, kas mosikavo rankomis kas rėkė kas tik šeip žiūrėjo.

Trekas

Po kiekvienos rungties vykdavo apdovanojimai tiek merginų tiek vyrų klasėse, aš įdomumo daliai užklausiau ar ten tikrai duoda auksinį medalį ir ką jus galvojat tikrai auksinį duoda kaškaip galvojau kad tik tokios spalvos duoda. RIMTA !!!

Apdovanojimai

Apdovanojimai

Prabėgo visa diena ir net nepastebėjau kaip greitai. Daugiau nuotraukų reiks truputėlį palaukti, einu pailsėti.

~ komentarai 4 ~

vidas 2009.10.25, 13:56

cia kurioj arenoj tas trekas itaisytas? 🙂

Milita 2009.10.26, 01:47

Panevezio Cido Arenoi

bastunas 2009.10.26, 09:59

vidai na kaip tu gali nezinoti 😀 toks statinys

Gražvidas 2009.11.02, 23:13

Aurimai, ta rungtis, kurią įvardinai, kaip lėta pradžia ir staigi pabaiga, yra ne kas kita kaip “1 on 1” 🙂 Reikia kažkiek ratų apvažiuoti (vienas leadina kitas followina), o tada paskutiniuose metruose spurtuoja, čia ale jie taiko psichologija, paanalizuoja oponentą. 🙂

Leave a Comment