Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

2008 metų Driftingo čempionatas baigėsi. Tegyvuoja Drifto Karalius!

driftingo cempionatas

Vakar naktį baigėsi drifto sezonas, buvo išsiaiškintas Drifto Karalius juo tapo Timas Simniška. Paskutinė kova buvo tikrai netikėta įvyko tai ko nesitikėjome ir neįvyko tai ko tikėjomės. Kadangi kova prasidėjo truputi vėliau nei visi tikėjosi, kiekvienas vairuotojas gavo pasitreniruoti tik po vieną užvažiavimą tai yra po tris ratus, tad nebuvo ko ir tikėtis kad daug vairuotojų trasą įveiks teisingai ir nepadarys klaidų.

4-o etapo rezultatai:

1 vieta – Darius Balys (BMW V8)
2 vieta – Timas Simniška (OPEL OMEGA)
3 vieta – Andrius Miciūnas (NISSAN S14)

Rezultataihttps://www.drifting.lt/index.php?id=115
Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=35641

Labai rimtas video iš finalinės kovos:

Spalio 4 dieną, prekybos miestelyje “Urmas” pasibaigęs paskutinis šių metų Driftingo Čempionato etapas, kraują dalyviams bei žiūrovams įkaitino ilgam. Svylančių padangų kvapas, aštriai riaumojantys galingi automobilių varikliai bei įsiaudrinusios palaikymo komandos „piešė“ tikrai gerą renginio vaizdą.

Finalinė kova sulaukė ir svečių iš Latvijos, kuriems, deja, sekėsi nekaip. Vienas iš jų, nesuvaldė BMW 328 E46 automobilio ir galu išslydęs iš trasos apgadino “bolidą”. Taigi, jau kvalifikacinių važiavimų metu buvo matyti, jog čia bus karšta! Dalyvių technika taip pat stebino visus žiūrovus. Jie galėjo pamatyti ir žadėtus itin retus bei galingus, o ne gana to, dar ir statančius skersą automobilius. Tai Evaldo Kovalenkos Nissan Silvia PS13 bei egzotiškieji Donato Šiauliavičiaus Nissan Skyline R32 GTS ir Ramūno Bruzgos Nissan Skyline R33 GTS. Baigiantis kvalifikacinėms varžyboms buvo tikrai sunku prognozuoti nugalėtoją – matėsi, jog visi dalyviai stengėsi iš visų jėgų. Juk paskutinis etapas lemė viso čempionato baigtį! Po kvalifikacijos „Urmo Finalu“ pavadintame etape Mindaugo Girčiaus „AGR Motorsport“ S14a buvo pripažintas tvarkingiausiu Kovos automobiliu ir apdovanotas UAB “Diurablio prekybos” įsteigtu vertingu prizu, o specialioje “TM” kovoje tarp geriausią slydimo kampą parodžiusių vairuotojų, pasižymėjo Timas Simniška su Drifter.lt Opel Omega 4.0, taip laimėdamas TM (Technika Mums) žurnalo prenumeratą visiems metams.

Visas straipsnis – https://www.autonews.lt/lt/?article=1218

~ komentarai 4 ~

scania 2008.10.05, 10:27

O kodėl fotoaparatą visada laikai pakreipęs? 🙂

bastunas 2008.10.05, 10:38

manau kad foto gyvesnes gaunasi kai truputeli pakreipta 🙂

scania 2008.10.05, 15:41

Gaunasi gyvesnės, tai ir bando pabėgti 🙂
Gerą akį turi 🙂

bastunas 2008.10.05, 18:16

kas ten zino kaip ten su ta akimi galejo buti ir geriau, visos foto gavosi pertamsios

Leave a Comment