Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Dolce Moto „Nemuno žiede“ Rugpjūčio 30 – 31d.

Tampa gražia tradicija, kad Rytų Europos bei Baltijos šalių motociklų žiedinių lenktynių čempionatai finišuoja Lietuvoje, senas tradicijas turinčioje ir pagrindine žiedinininkų Meka tapusioje Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje.

Šalies motociklu sporto gerbejams suteikiama unikali galimybė stebėti paskutiniojo etapo varžybas, kurios kaip paprastai visuomet buna atkaklios ir skatinancios kiekviena sportininka sezona baigti kuo skambesniu akordu.

Taipogi, finišuojant sezonui dar anaiptol ne visi taškai sudelioti kaip sakoma ant „i“, todel ju deficitas daugeli greitu lenktynininku vercia atiduoti visas jegas kovojant del cempionu ar prizininku titulu. Taip yra ir šiemet, todel netenka abejoti, kad Kacergineje vyksiancios sezono pabaigtuves pasižymes atkaklia bekompromisine kova, padovanosiancia žiurovams daug maloniu akimirku bei gera porcija adrenalino.

Asociacija „Dolce moto“ VšI „Nemuno žiedas“ ir Nacionaline Motociklų Sporto Federacija organizuoja 2008 metu Rytu Europos ir Baltijos Šaliu atvirojo cempionato penktaji ir NMSF klases aštuntaji žiedinių motociklų lenktynių etapą, kuris vyks „Nemuno žiede“ rugpjūčio 30 – 31 dienomis.

Dalyvaujancios klasės: C 600, B 600, Superstock, C 1000, B 1000, Superbike.

Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=32876

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

You must log in to post a comment.