Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Bastūnas GrandPrix 2008 Įvyko

Bastunas GP 2008 Ivyko

Štai ir baigėsi offroad’o sezonas. Paskutiniame renginyje Bastūnas GrandPrix 2008 paaiškėjo kurie dalyviai metinėje rezultatų lentelėje užėmė prizines vietas (Rezultatai bus vėliau). Renginys kaip niekad pasižymėjo didžiuliu dalyvių susidomėjimų, laisvojoje klasėje užsiregistravo net 33 dalyviai.

Trasos kaip ir buvo galima tikėtis buvo tikrai sunkios ir kai kuriems džipams neįveikiamos. Kitaip sakant visi buvo purvini ir patenkinti.

Bastūnas GrandPrix 2008 rezultataihttps://www.lvka.lt/?p=186
Rezultatai po penkių etapųhttps://www.lvka.lt/?p=315
Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=36389

Gerbiami bekelės sporto mėgėjai.
Per šešių metų laikotarpį daug kas įvyko šioje sporto šakoje: atsirado techniniai reikalavimai sportiniams automobiliams suderinti tarp Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos. Prie visureigių prisijungė dvi ATV (motovisureigiai) kategorijos su savais techniniais reikalavimais. Pagaliau užaugo ir užsigrūdino sportinikų karta, kuri netik kaip lygūs su lygiais kaunasi su rusais, estais ir latviais, bet ir pradejo diktuoti savo madas bekeles sporte. Šviežiausioje, ATV kategorijoje, ne tik LVKA čempionate, bet 4×4 Eurochampionship ’08 stipriausi buvo Tauragės sportinikai., o A. Venckus TR-3 kategorijoje niekam jokių galimybių nepaliko tiek Lietuvos, tiek Eurochampionship ’08. Pradedantiems šią sporto šaką yra į ką lygiuotis, o visiems sirgaliams yra kuo didžiuotis.
Visų klubų ir LVKA ilgo ir nuoseklaus darbo dėka pripažinimą pelnėme tarptautiniu mastu ne tik sporte, bet ir varžybų organizavime. Šiandien (2008 m. spalio 27d.) mus pasiekė džiugi žinia, kad bekelės sporto šaka, yra įtraukta į FIA NEZ (tarptautinės automobilių sporto federacijos šiaurės europos zona).

Lietuvos visureigių klubų asociacijos prezidentas G. Grigaitis

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment