Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Bastūnas Grand Prix 2009

Bastūnas Grand Prix 2009

Lietuvą ir rėmėjus ištikusi ekonominė krizė, neaplenkė ir visureigių judėjimo bei sporto. Sumažėjęs dalyvių skaičius, paskutiniu metu mandagiai atsisakę du pagrindiniai rėmėjai ir vasaros pradžioje perkelta, bei susikirtusi FIA NEZ etapo “Vepsky Les 2009” data privertė keisti planus ir ketinimus. Tai lėmė šiemet neįvyksiančių, bet dar labiau bręstančių varžybų “Lithuania Trophy 2009” likimą.

Yra ir gerų naujienų: suderinus su šalia vyksiančių renginių organizatoriais ir LASF, įvyks devintosios, tradicinės visureigių varžybos “Bastūnas Grand Prix 2009”. Tai VIII-sias atvirojo Lietuvos 4×4 bekelės sporto čempionato etapas. Renginio data 2009 10 02-04d. Dalis naujų trąsų ir nauja varžybų koncepcija dalinai panaudota pasisavinant jas iš “LT Trophy”. Turizmas su nakvyne gamtoje ir naujomis kliūtimis, kurio trasos driekiasi per didelę dalį Aukštaitijos, bei Laisvoji Turistinė kategorija. Sportas ištvermei ir technikai išbandyti, kausis 24 valandas, pervažiuodami vieną po kitos sunkiai įveikiamas zonas. Ekipažuose sumontuotos “juodosios dėžės” padės sekti dalyvius, vesti tikslius ir teisingus rezultatus. Žinoma, kaip visada, dovanėlės dalyviams, “Off-road Party” vakarėlis, gera kompanija ir nuotaika.

Visa informacija www.bastunas.lt www.lasf.lt

GPS SPORTAS
GPS TURIZMAS

PAPILDOMI NUOSTATAI
REGISTRACIJOS FORMA
Priedas Nr1. BAUDOS
Biuletenis NR1 (Turizmas-Laisva)
DALYVIŲ SĄRAŠAS

ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ
ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ
Приложение №
СПИСОК УЧАСНИКОВ

Skrajute

Map