Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

BAGOTOJI – AGURKIŠKĖ Rugsėjo 12-14d. ĮVYKO

BAGOTOJI - AGURKISKE

Hey !!! Varžybos jau baigėsi aš jau namie, sėdžiu ir tvarkau nuotraukas, nors realiai ryt dar bus apdovanojimai. Na ką trumpai apie varžybas. Varžybos prasidėjo dar penktadienį vakare, buvo kaip ir naktinis dopas dideliame smėlio karjiere kažkur tai poligone. Dalyvių šį kart susirinko tikrai labai mažai, bet ką padarysi užteko kiek buvo. Naktiniame dope labai daug ko nemačiau, nes labai greitai sutemo ir teko trauktis atgal į bazę kur laukėme dalyvių. Pirma diena baigta, kas vyko vakare jau top secret.

Antroji diena prasidėjo sunkiai nes labai sunkiai sekėsi išsimiegoti, neturėjau kaldros tai teko su striuke užsikloti…. buvo turputėli šaltoka brrr… Atsikėlus iškart Audrius pametėjo iki pelkės, nors truputėli peranksti ten nuvykau, bet aišku geriau negu eiti pėškomis. Taip jau gavosi kad prie pelkės praleidau visą dieną ir pamačiau neperdaugiausiai, bet užtat keturratininkai tikrai daug ką parodė.

Apdovanojimų nuotraukos gal ryt jeigu ten nuvažiuosiu.

Galerijahttps://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=33878

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment