Gyvenime yra keli malonūs dalykai: pirmas – stebėti pasaulį ir antras – mėgautis gyvenimu. Pirmuoju atveju SUPER kadrus galima paprasčiausiai (arba su pastangomis) užfiksuoti, antruoju – tiesiog džiaugtis tuo ką darai.

Antroji Driftingo čempionato PRO kova | 04/07/2009

Antroji Driftingo čempionato kova

Po ganėtinai ilgos pertraukos įvyko drift’o varžybos Šiauliuose, kurių dauguma manau labai laukė. Penktadienį susirinkusius į treniruotę pamalonino šiltas vasaros oras ir nuostabi trasa. Laiko pasitreniruoti šį kartą kaip niekad buvo daug ir trasa daugumai tapo lengvai įveikiama. Kadangi kai laikas leidžiamas smagiai, tai net nepastebi kaip ateina vakaras ir matai kad daugumai jau baigiasi padangos ir visi po truputėli traukiasi į poilsio zoną. Kaip ir visada vakaras praėjo labai smagiai, visi išsiskirstė miegoti jų tarpe ir aš. Šį kartą teko miegoti brolio sportiniame bolide, tad didelių patogumų nesitikėjau, bet išsimiegojau.

Nauja diena – naujas rytas, po truputėli visi renkasi, ruošiasi varžyboms. Pirmieji šį syki startavo STREET lygos dalyviai, po jų PRO lyga. Žiūrovai į varžybas rinkosi sunkokai, tad didelių aplodismentų dalyviams nebuvo.

Kova 2 Nugaletojas Nismo Kestutis Petronis

Rezultatų nežinau, reiks palaukti kol jie bus paskelbti www.drifting.lt svetainėje. Pirmosios vietos nugalėtojas jau aiškus !!! Laukiame toliau. Rezultatai jau mačiau paskelbti tad bėgame ir žiūrime kas kokia vietą užemė ir kiek taškų turi. Rezultatai

Galerija – https://www.bastunas.com/gallery/main.php?g2_itemId=46692

Keletas Onboard video:

~ komentarų nėra. puiki proga. ~

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment